Для всіх наших читачів, котрі уважно стежать за цінниками на головних продуктах харчування, є дуже важливі новини. Справа в тому, що в серпні стандартний ранковий набір українців з омлету та чашки кави почав підніматися в ціні, і тепер він дорожчий, ніж був у липні.

Про це стало відомо завдяки даними аналітиків економічного порталу Minfin за цінами із супермаркетів Ашан, Metro, Novus та Varus.

Якщо згадати ранок, то для приготування омлету потрібні курячі яйця та молоко.

Молочка, скріншот: YouTube
Молочка, скріншот: YouTube

Вартість курячих яєць

Яйця курячі Квочка (С1 10 шт) в середньому в серпні коштують 46,00 грн., хоча в липні їхня ціна була 55,05 грн. Ясенсвіт коштують у середньому 45,10 грн/10 шт., що значно дешевше порівняно з рівнем у липні – 57,90 грн/10 шт. Цілий лоток із 30 яєць Ясенсвіт у супермаркетах можна придбати в середньому за 134,90 грн, хоча минулого місяця ціна була 170,16 грн.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації
Показати ще

Ціни на курячі яйця, скріншот: Minfin
Ціни на курячі яйця, скріншот: Minfin

Вартість молока

Молоко Простоквашине 1% (900 мл) подорожчало з 39,13 грн у липні до 41,08 грн у серпні. Молоко Яготинське 2,6% трохи зросло в ціні до 38,14 грн до 39,92 грн, причому місцями ціни досягають 43,60 грн.

Ціни на молоко, скріншот: Minfin
Ціни на молоко, скріншот: Minfin

Вартість кави

Щоб насолодитися ранковою кавою, у тому числі з молоком, українцям доведеться заплатити ще й за упаковку Nescafe Gold значно дорожче – замість 159,25 грн. уже в середньому 164,22 грн.

Ціни на каву, скріншот: Minfin
Ціни на каву, скріншот: Minfin

Нагадаємо, кава, ковбаса, порошок і навіть пельмені: в українських супермаркетах стартували "смачні" знижки, до 40%.

Раніше повідомлялося, доведеться "відвалити" до 90 грн за кіло: українцям розповіли про ціни на смородину та малину у серпні.

Також, кавуновий цінопад: чому падають ціни на улюблену літню ягоду українців.