В Україні продовжує хвиля виявлення, якщо м'яко говорити, то "недоречних" закупівель за державні гроші. Компанії, підприємства та установа за державний бюджет купують барабани у притулки, ремонтують дитячі табори на Закарпатті, а також будують стадіони.

І все це в той час, коли волонтери збирають буквально по 2,3 та 10 грн на потрібні речі для військових, які боротимуться за свободу та незалежність країни. Але в управлінні ВДНГ Національний Комплекс "Експоцентр України" знову пробили чергове дно - 4,5 млн грн на рекламу в TIkTok та інстаграм.

Про це стало відомо завдяки новій публікації "Компромат.leaks" у мережі Telegram.

Публікація "Компромат.leaks", скріншот: Telegram
Публікація "Компромат.leaks", скріншот: Telegram

"Національний Комплекс "Експоцентр України" (ВДНГ), який знаходиться у власності Державного управління справами, замовив рекламні послуги з квітня 2023 по квітень 2024 року на 4,5 млн гривень.

Популярні новини зараз
Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Заженуть у борги, а ви й знати не будете: клієнти Ощадбанку скаржаться на списання коштів "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це
Показати ще

Обслуговувати сторінки в ТікТок та Фейсбук, а також інших соц. мережах за мільйони гривень – цікава забава. Щоправда, потрібно врахувати, що при цьому чистий дохід ПК за 2022 рік має негативне значення і становить майже 8 млн грн.», — повідомляють у «Компромат.leaks».

ВДНГ у Києві, скріншот: YouTube
ВДНГ у Києві, скріншот: YouTube

Тепер варто очікувати на офіційне підтвердження, де будуть помітні точні суми замовлення. Продовжуємо стежити за ситуацією та інформуватимемо наших читачів.

Нагадаємо, Запорізька АЕС провела тендер на 3 мільйони: черевики в 2 рази дорожчі за ринкову ціну.

Раніше повідомлялося, "Ощадбанк" допоможе українцям із купівлею продуктів.

Також, 100 мільйонів на реконструкцію: чиновники знову зазнають терпіння українців.