В ніч на п'ятницю, 6 травня, в Києві на вулиці Анни Ахматової невідомі познімали колеса з автівки, що була припаркована у дворі житлового будинку.

Фото, зроблене очевидцями, публікує Telegram-канал "Киев сейчас".

"На Ахматової, 35 хоча б цеглинки підклали. Турботливі злодії", - зіронізували автори публікації.

Нещодавно в Києві на вулиці Леся Курбаса помітили нахабного героя парковки. Зазначимо, що чоловік заради того, щоб припаркувати свій автомобіль, посунув сміттєві баки і відкинув колеса, які там лежали просто на дитячий майданчик.

Популярні новини зараз
Важливі зміни у переказах на картки: що впроваджують Частині пенсіонерів не зарахують ціле десятиліття стажу: про що варто знати Термін до 31 грудня: пенсіонерів закликали зробити це, щоб не втратити пенсію Заблокують картку і оштрафують: скільки разів на місяць можна переказувати кошти
Показати ще
"Відсунув смітники на приїжджу частину, відкинув колеса на дитячий майданчик, поставив свою ластівку на зелену зону. Молодець!",- сказано в повідомлення.
Користувачів мережі не на жарт розгнівав місцевий герой паркування і вони почали залишати свої коментарі під оприлюдненим фото.