Відома українська телеведуча та акторка Ольга Фреймут приєдналася до ініціативи еко-фонду Glossary Foundation з нагоди Дня Землі. Відповідний знімок розмістили на її офіційній фан-сторінці в соцмережі Instagram.

«На честь Дня Землі засновниця еко-фонду Glossary Foundation Анастасія Цибуляк організувала акцію Save the Spring, учасники якої висадили дерева та квіти біля Національного музею історії України», - розповіли у коментарях до опублікованого знімку.

Зазначається, що до цієї чудової ініціативи приєдналося безліч українських зірок, серед яких – і головна українська знавчиня етикету Ольга Фреймут.

«Підтримати ініціативу і особисто взяти участь в озелененні клумб, озброївшись лопатами і лійками, прийшли світські активісти, небайдужі до екології та благоустрою улюбленого Києва», - додали на сторінці Фреймут.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 23 грудня: фінанси Тельців, увага Левам та бажання змін у Водоліїв Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію
Показати ще

Нагадаємо, Оля Фреймут показала коханого чоловіка, шанувальники зворушені до сліз.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що дочка Фреймут розлютила мережу зухвалими танцями, Злата не витримала.

Також портал "Знай.uа" писав, що Фреймут оскандалилася новим проектом на "Інтері".