Адаптивний карантин в Україні знову продовжили. Відповідне рішення ухвалив уряд на черговому засіданні 21 квітня.

Як зазначається, орієнтовну дату закінчення чергового адаптивного карантину перенесли на 30 червня. Відповідно, режим надзвичайної ситуації в країні також продовжено.

За словами прем'єр-міністра Україні Дениса Шмигаля, країна поки що не готова виходити з періоду карантину. Тож всі карантинні обмеження, які діють у державі зараз, діятимуть і надалі. У першу чергу це стосується органів держвлади, які мають бути постійно готовими протидіяти пандемії коронавірусу, що охопила країну.

Українці мають пам’ятати, що зараз необхідно бути якомога обачнішими та обережнішими, щоб зберегти життя і здоров’я своє та близьких людей.

Особливо обережними варто бути у період святкувань, таких, як Травневі свята та Великдень – уникати великих скупчень людей, відмовитися від поїздок до родичів та відвідування богослужінь.

Популярні новини зараз
Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Нагадаємо, Сovid-19 в Україні " гасне", рекорди залишилися в минулому - МОЗ оновило статистику на 18 квітня.

Як повідомляв "Знай.ua", хворий українець втік з самоізоляції і зганьбився на всю Польщу: ковбаси закортіло.

"Знай.ua" писав, Охріменко заявив, що бізнес продовжує працювати і під час карантину. Економіст Олександр Охріменко заявив, що офіційно закриті підприємства продовжують працювати нелегально.