Локдаун у Києві продовжено до 30 Квітня.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу ЗМІ в середу, 14 квітня.

За словами столичного градоначальника, лікарні Києва завантажені пацієнтами з коронавірусною інфекцією, тому відмовлятися від суворих карантинних обмежень поки ще дуже рано.

Тому міська влада прийняла рішення продовжити жорсткі карантинні заходи до кінця квітня.

Популярні новини зараз
Прийдуть нові рахунки за газ: що зміниться у платіжках Звільнитися більше не вийде: працівникам запровадили нові обмеження Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Показати ще

Зокрема, продовжують діяти обмеження в громадському транспорті, проїзд по спецпропусках, масочний режим, закриття дитячих освітніх установ і дитячих садків.

Ресторани і кафе продовжать працювати тільки на винос, А ТРЦ, ярмарки і непродовольчі ринки залишаться під забороною.

Нагадаємо, що київські перевізники через локдауну підняли ціну на проїзд – список "золотих" маршруток.

Як повідомляв портал Знай.ua нахабні малолітки в метро влаштували пекло мамі з малюком - "матюкалися і курили в обличчя".

Також Знай.ua писав, що у Києві водій маршрутки влаштував сцену ветерану АТО, оскільки чоловік має право безкоштовного проїзду.