Активісти Національного Корпусу пікетували головний офіс мережі АЗС Glusco у Києві через зв'язок мережі з російським капіталом і, зокрема, лідером ОПЗЖ Віктором Медведчуком.

Про це повідомила прес-служба руху.

акція протесту Нацкорпусу
акція протесту Нацкорпусу

“Будь-які відносини з Росією мають бути розірвані - як політичні, так і торгово-економічні. Ми побачили перші кроки у вигляді санкційного списку РНБО, у якому є Медведчук. Але ми не побачили жодних конкретних, дієвих наслідків. Російський бізнес під різними обличчями продовжує тут працювати”, - сказав очільник столичного Нацкорпусу Сергій Тамарін.

акція протесту Нацкорпусу
акція протесту Нацкорпусу

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Активісти називали Glusco “великою пральною машиною Медведчука”, в якій він відмиває “криваві російські гроші”, і вимагають знешкодити увесь російський бізнес в Україні. Під офісом компанії в БЦ “Eleven” представники Нацкорпусу лишили напис “Глуско=Медведчук=Путін”.