Хазяї свинки Маргоші, яка завдяки відео у соцмережах прославилася на всю Україну, вигуляли улюбленицю спальним районом столиці.

Кумедне відео опублікував Telegram-канал "Київ без цензури".

На відео видно, як Маргоша спокійнісінько прогулюється по масиву Відрадний - свинка бігає між багатоповерхівками і навіть намагається "познайомитися" із зустрічними собаками. Хоча останнім, судячи з усього, норовлива "дама" на повідку зовсім не до смаку.

Власник Маргоші пояснив, що вивів свою улюбленицю на прогулянку, аби вона могла насолодитися справжнім весняним теплом, яке прийшло до Києва минулими вихідними.

"Це Київ, дитинко. Суворий Відрадний. Легендарна свинка Маргоша вийшла на прогулянку-погода відмінна", - йдеться у підписі до відеоролика.

Популярні новини зараз
Квартиру можуть визнати безхазяйною: українцям анулюють право власності на житло - кому приготуватися ТЦК тут ні до чого: хто насправді вирішує долю мобілізованого Пенсіонерам можуть додати до пенсії 2300 грн: за якої умови Безкоштовно більше не буде: ПриватБанк запроваджує плату за популярну послугу - коли почне діяти
Показати ще

Варто додати, що мешканці мікрорайону вже звикли до маргоші і навіть намагаються її підгодовувати чимось смачненьким.

Нагадаємо, на Львівщині знайшли гараж з котами у клітках. У населеному пункті Стебник Львівської області, в орендованому гаражі виявили велику кількість кліток з котами.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", у Харкові на всіх стовпах розвісили оголошення з інформацією про шкуродера. у листівці написали навіть місце проживання чоловіка і розповіли, що дана істота труїть котів і собак у дворах житлових будинків.

Також "Знай.uа" писав про те, що у Хмельницькому молодь познущалася над твариною та виклала відео у vережу. Українці не пройшли повз і пообіцяли знайти їх зробити з ними теж саме.