Для Київського метрополітену закуплять півсотні новеньких вагонів, які приємно здивують пасажирів. Про це розповіли у виданні «Сьогодні».

Як повідомляється, нові вагони будуть не тільки безшумними, але і більш місткими, так як між ними можна буде вільно пересуватися.

У світі давно вже відмовилися від окремих вагонів в метро, таких, як досі використовуються в Києві. Вагони наскрізної конструкції - більш місткі і практичні.

Така конструкція вагона також дозволяє рівномірно розподіляти пасажирів по всьому складу, тоді як зараз один вагон може бути забитий вщерть, а інший – залишитися практично порожнім.

"Наші станції глибокого залягання побудовані так, що проходи між центральним залом і платформою є тільки в центральній частині поїзда, а в торцеві вагони йде зовсім мало пасажирів", – поділився з виданням транспортний експерт Олександр Кава.

Популярні новини зараз
Графіки відключення електроенергії на 25 червня Настав час "розхльобувати": водоканали попередили про нове підвищення тарифів "Укрзалізниця" змінила серйозне правило – потрібно знати про це заздалегідь Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення
Показати ще

В Україні також є можливість випускати такі вагони, якщо нововведення приживеться і окупиться.

Нагадавши, Локальний локдаун: які регіони посилили карантин із закриттям ТЦ, кафе і транспорту

Раніше ми повідомляли, карантин православним не писаний: тисячі українців пройшлися хресною ходою.

Як повідомляв " Знай.ua", киян попередили про закриття метро, ковид перемагає.