У Києві в 2019 році Дніпровська водопровідна станція планує відмовитися від хлору і переходить на альтернативний спосіб знезараження води.

Про зміни повідомив директор ЗАТ "АК "Київводоканал" Дмитро Новицький.

"Одним із найважливіших кроків у 2018-му стало рішення перейти на альтернативні способи знезараження води, відмовитися від використання хлору на Дніпровській водопровідній станції. Ми прийшли до висновку, що використання саме діоксиду хлору є прийнятним з точки зору економіки та екології. Сьогодні діоксидом хлору, наприклад, обробляють питну воду на станціях Західної Європи, в містах Північної Америки, Канади, Японії, Саудівської Аравії і Об'єднаних Арабських Еміратів", - коментує Новицький.

Невдовзі у Києві з'явиться комплекс з виробництва і застосування діоксиду хлору. Планується, що Дніпровська станція, яка забезпечує питною водою третину Києва, перейде на нову технологію в травні 2019 року.

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготувати гаманці: штрафи за неоновлення даних можуть збільшити – на скільки Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Діоксид хлору - нестійкий газ, який має сильну дезинфікуючу дію і не вносить негативних змін у запаху, смаку і кольору води. Також знижує жорсткість води і вважається безпечним звичайного хлору.

Нагадаємо, що фахівці Каліфорнійського університету визначили, що люди, які вживають кава і алкоголь в помірних кількостях, живуть довше за тих, хто вирішив повністю відмовитися від цих напоїв.

Як повідомляв Знай.ua, ця новорічна дієта допоможе виглядати карколомно на святі. Ця дієта допоможе схуднути перед святами.

Також Знай. ua писав, що тепла вода лікує десятки хвороб: вчені пояснили, як правильно пити.

Випиваючи склянку теплої води, людина запускає в організмі дуже багато корисних процесів. Медики заявили, що якщо взяти за звичку вживання теплої води вранці, вже через нетривалий час це буде сприяти зміцненню здоров'я, поліпшенню травлення і уповільнення процесів старіння. Крім того, тепла вода активізує метаболічні процеси.