У період з січня по серпень 2018 року мешканці столиці заплатили у київську казну більше 56 мільярдів гривень.

Про це повідомляє прес-центр Державної фіскальної служби.

"Столичними платниками податків у січні - серпні 2018 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 56 мільярдів 661 мільйон гривень. Додатково надійшло 15 мільярдів 852 мільйони гривень податків, зборів та платежів, а це на 39 % більше відповідного періоду минулого року", - розповіла керівник Головного управління столичної ДФС Людмила Демченко.

Кияни почали платити більше податків на додану вартість, на доходи фізичних осіб, на прибуток, військовий збір, а також на акцизний податок із ввезених на митну територию товарів.

Популярні новини зараз
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Показати ще

Людмила Демченко також розповіла, що у період із січня по серпень кияни заплатили на 16 мільярдів гривень більше, аніж торік. Бюджет столиці поповнився на 3,4 мільярди грн.

"У порівнянні з відповідними показниками 2017 року, відбулось збільшення надходжень до бюджету міста за наступними податками: на 1 мільярд 974 мільйони гривень (33%) підвищилась сплата податку на доходи фізичних осіб та склала понад 8 мільярдів гривень; надходження єдиного податку зросли на 956 мільйонів гривень (33 %) та склали 3 мільярди 830 мільйонів гривень; також, на 184 мільйони гривень (75%) додав у надходженнях податок на майно – 428 мільйонів гривень. Cплата транспортного податку збільшилась на 20 мільйонів гривень (61%) та склала 54 мільйони гривень.

Крім того, за 8 місяців 2018 року у столиці було сплачено 22 мільярди 329 мільйонів гривень єдиного соціального внеску, що на 30 % або на 5,2 мільярдів гривень більше, ніж у минулому році", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, злочинці вигадують все нові способи для здійснення прикрих порушень. Нещодавно у Києві працівники кіберполіції затримали кількох людей, підозрюваних у злочинах в мережі інтернет.

Як повідомляв "Знай.uа", прокуратура Київської області спільно з співробітниками УЗЭ викрила двох службовців державного підприємства міжнародного аеропорту "Бориспіль" на отриманні хабаря.

Також портал "Знай.uа" писав про те, що в рамках мобільного фішингу зловмисники використовують безліч різних методів і кампаній, що утрудняє підтримку новітніх загроз.