На Київщині, поблизу села Велика Олександрівка Бориспільського району, на полі, що має площу в 60 тисяч квадратних метрів, висіяли рекордно великий Герб України.

Про це стало відомо з повідомлення представниці Національного Реєстру Рекордів Лани Вєтрова у Facebook.

Щоб його створити, довелося висіяти 406 тисяч 270 насінин кукурудзи на площі 60 тисяч квадратних метрів. Висота рекордного тризуба – 245,3 метрів, ширина – 138 метрів. Площа герба – 33851,4 тисяч квадратних метрів.

Автори мегатризуба присвятили свій рекорд 30-й річниці Незалежності України.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Якщо ставите сумку на підлогу, потім не дивуйтеся: прикмети, які врятують вас від нещасть Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Скрін, Facebook Велетенський тризуб.
Скрін, Facebook Велетенський тризуб.

“Рекордний Тризуб висіяний на полі за 12 кілометрів від аеропорту “Бориспіль” і його добре видно з вікон літаків, які пролітають над ним”, – повідомила Вєтрова.

Одразу знайшлися ті, кому рекорд здався безглуздим.

«І що? Як це вплине на життя людства, і пересічного громадянина, да будь кого? Відповідь : ніяк!!! Питання: для чого ? Кому це потрібно?», - запитує критик.

Йому відповіла особисто Вєтрова.

«Моє особисте спостереження: на кожному (буквально на кожному!) рекорді знайдеться людина, яка запитає: "А для чого це так робити?!"», - написала вона.

У коментарях критику пояснили, яке практичне значення має рекорд.

«1. Це приклад розвитку технологій в сільському господарстві: отже частину поля не засіли і саме вільна частина утворила рекорд. Це про точність висіву і, відповідно, можливість точного внесення пестицидів. 2. Це престиж. Так само як і спорт, і мистецтво... 3. Особисто я отримала позитивні емоції і посміхнулась, а отже це вплинуло на мене. Дякую організаторам», - зазначили українці.

Нагадаємо, в Києві вирішили приготувати найбільшу веганську шаурму з фалафелем, яку тільки бачили в України - майже 30 метрів! Готували "гіганта" на Подолі, до роботи залучили десятки волонтерів.

Як повідомляв "Знай.ua", Клопотенко приготував легку закуску, яка під силу кожній господині: "Будемо смажити сир"

Знай.ua писав, не олів'є і шуба, а галушки, картопляники і шарпанина: Клопотенко склав гастрономічну карту України.