У Києві деякі тролейбуси так давно» на посту " і так рідко бачать ремонт, що вже розсипаються прямо на ходу. Про це розповіли в телеграм-спільноті «чорний список».

"Молекулярна кухня, кажете? Так у нас тролейбуси на атоми розпадаються. Столичний тролейбус №5, борт 2354. Ну як, тролейбус. Не цілий, звичайно. Частина його вже в совочок змели", - зазначають автори повідомлення.

Як видно на знімках, салон тролейбуса прогнив наскрізь. Через іржі він здається рудим, а не сірим, від фарби залишилися одні спогади. Від підлоги також відвалилася балка, яка там була прикріплена - вона повністю проржавіла. Залишки конструкції перетворилися на дрібний пил, який віником змели в совочок.

Фото: чорний список
Фото: чорний список

Фото: чорний список
Фото: чорний список

Популярні новини зараз
Українців ловитимуть посеред вулиці — ТЦК отримали нові повноваження по перевірці документів Ухилянтам приготувати гаманці: штрафи за неоновлення даних можуть збільшити – на скільки Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Фото: чорний список
Фото: чорний список

На місці кріплення балки залишилися наскрізні діри в підлозі.

Нагадаємо, що у Львові псих дістав свій шланг і зробив це на машину копів: цвіркун проти кашкетів

Як повідомляв портал "Знай.uа", під Києвом маршрутник отримав кулю в ногу і повіз пасажирів далі

Також, "Знай.uа" писав, що розлючені Підлітки гуртом накинулися на двірника і побили його: все почалося з ляпаса