Зараз однією з найбільш обговорюваних тем в українській столиці є новий пішохідно-велосипедний міст. Який відкрили до дня міста, але на другий день він вже дав тріщини.

Один з авторів проекту цього мосту Андрій Миргородський поділився своєю думкою про причини тріщин захисних стекол споруди. Про це архітектор написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.


Архітектор розповів, що для повноцінного запуску мосту треба було почекати кілька днів, адже споруда робилося в рекордно короткі строки. За словами Миргородського тоді б повністю застиг асфальт, піднялася трава і прибралася крихта з покриття.

Але він вважає, що це далеко не найголовніша помилка. Головним руйнівним елементом виступили люди, які бажали перевірити міст на міцність.
Ми не врахували, що разом з відпочиваючими прийдуть «нелюди з цеглою».

«Ми не врахували людей, які будуть вночі ходити по перилах мосту і під улюлюкання друзів стрибати з поручнів на тимчасові скла. Ми не врахували, що в Україні ще є люди, які вночі малюють фарбою на стеклах огорожі слова, які у них в головах. Ми не врахували вандалів.», — написав Миргородський.

Нельзя не сказать, что интерес к проекту превзошёл все ожидания... Мы действительно хотели сделать киевлянам подарок к...

Популярні новини зараз

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще
Geplaatst door Andriy Myrgorodskiy op Zaterdag 1 juni 2019

Як повідомляв "Знай.uа" в Києві споруджують новий велосипедно-пішохідний міст, який з'єднає дві туристичні зони - Володимирську гірку та Арку дружби народів, буде мати скляна підлога.

Також "Знай.uа" писав, що у Шевченківському районі української столиці обвалився пішохідний міст.

Нагадаємо, що епічний міст Кличко у Києві знову "розбомбили": вони кайфують від цього.