Київ в черговий раз "замінували".

Про це повідомляє Telegram-канал "Типовий Київ"

Так, стало відомо, що заміновані:
- Лікарні;
- Супермаркети, серед яких: Ашан, Сільпо, АТБ;
- Посольство США;
- Школи та житлові будинки;

Варто нагадати, що В Київській області, вчора, 30 травня, до силовиків надійшли анонімні повідомлення про мінування стратегічних об'єктів - Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС) та аеропорту. Про це передає УНН з посиланням на власні джерела.

Популярні новини зараз
Розірвані труби здадуться дрібницями: нова небезпека у багатоповерхівках після відключень Чайник гріється довше, а полум’я змінило колір: що відбувається з газом Вартість доставки газу у 2026 році: які платіжки отримають українці Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували
Показати ще

Обидва повідомлення надійшли в першій половині дня. Невідомі повідомили спочатку про замінування Чорнобильської атомної електростанції, а пізніше - міжнародного аеропорту "Бориспіль".

Нагадаємо, "Квартал 95" замінували

Як раніше повідомляв "Знай.ua" , У Києві замінували синагогу

Також "Знай.ua" писав про те, що У Львові повідомили про замінування суду