В українській столиці із завершенням навчального року та початком сезонів відпусток людей на вулиці менше не стало, а автомобілів тим паче.

Так, 31 травня на вулиці Володимирській активісти зафіксували на камеру відразу три автомобілі, припарковані на тротуарі. Водіїв зовсім не турбувало, яким чином пішоходи повинні обходити їх "трактори".

Про цей кричущий випадок порушення правил повідомляє паблік Київ Автомобільний на своїй сторінці в Facebook.

На Владимирской все стабильно...

Geplaatst door Киев Автомобильный op Vrijdag 31 mei 2019

Популярні новини зараз
Переведення годинника на літній час: що зміниться для укранців Світло і тепло по-новому: в Україні планують реформу енергетики – що зміниться Може вибухнути будь-якої миті: "Нафтогаз" зробив заяву для українців із газовими плитами Пенсіонерів поділили на 4 групи: виплати перерахували кожному по різному
Показати ще

"На Володимирській все стабільно...", - іронічно підписали пост у паблиці.

Нагадаємо, під Закарпаттям сталася жахлива ДТП, одну людину терміново госпіталізували: авто розмазало по асфальту.

Як повідомляв Знай.uа в Дніпрі бидло-маршрутник відібрав у дитини останні гроші: порвав і викинув в обличчя, відео.

Знай.uа писав, з собаками і музикою на двоколісних конях: як у Києві пройшов Всеукраїнський велодень.