Київська міська рада погодила ряд перейменувань вулиць Києва. Приміром, вулиця Виборзька буде перейменована на вул Олекси Тихого.

Про стало ясно з повідомлення на сайті Київського міськради.

"У середу на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати погодили низку перейменувань вулиць міста Києва", - свідчить інформація на сайті.

Зміни торкнуться: вул. Димитрова на вул. Никифора Дровняка в Деснянському районі, на вулиці Виборзькій у вул. Олекси Тихого у Солом'янському районі, вул. Панельної на вул. Андрія Аболмасова у Дніпровському районі, вул. Російської вул. Юрія Литвинського в Дарницькому районі, вул. Подвойського на вул. Юрія Глушко в Шевченківському районі, вул. Івана Шевцова в вул. Василя Макуха в Шевченківському районі.

Популярні новини зараз
До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачів Пенсіонерам встановлять нові правила: не кожен зможе собі дозволити У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування
Показати ще

Напередодні комітет ВР з питань політики і правосуддя порекомендував депутатам ухвалити закони про перейменування Кіровоградської та Дніпропетровської області, у середу, 29 травня.

Нагадаємо, В Україні перейменують кілька областей

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Кличко та його заступникам вимагають заборонити виїзд з країни

Також "Знай.ua" писав про те, що У Києві підірвали ПриватБанк