Київська міська рада хоче запропонувати парламенту збільшити суму штрафу за забруднення населених пунктів.

Про це стало ясно з повідомлення прес-служби Київради.

Сміття

Наголошується, що 27 квітня комісія з екології підтримала проект звернення до парламенту щодо регулювання викидів відходів у неналежних місцях.

Викид сміття – серйозна проблема, а місцева влада не здатна сама вирішити це питання.

Популярні новини зараз
За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

"Розміри штрафів та механізм їх накладення є недостатньо дієвими. Це необхідно вдосконалювати на законодавчому рівні. Тому ми хочемо закликати Верховну Раду прискорити ухвалення законопроекту "Про внесення змін і доповнень в Кодекс України про адміністративні правопорушення (щодо викидання відходів у неналежних місцях)", - говорить один з депутатів Київради.

Звалище

За його словами, це має посилити відповідальність для тих, хто смітить у недозволених місцях.

Проект рішення буде розглянутий на черговому засіданні Київради.

Варто нагадати, що Жеки незабаром відійдуть у минуле, а постачальники послуг введуть додаткову абонплату.

З 1 травня 2019 року українців чекають зміни у сфері житлово-комунального господарства. Так, саме з цього дня в Україні повністю набуває чинності закон "Про житлово-комунальні послуги", який мав запрацювати ще рік тому, - пише "РБК-Україна".

Цей документ вносить зміни у відносини між власниками житла, комунальними службами і тими, хто поставляє послуги.

Що нового буде з 1 травня

Згідно з чинним законодавством, пережитки минулого, організації, які дісталися нам ще за радянськихз часів остаточно відійдуть у минуле. Так, мешканці багатоквартирних будинків, в яких не створені товариства співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), зобов'язані будуть обрати собі керівника або керуючу компанію, щоб взаємодіяти з постачальниками послуг з прибирання територій, вивезення сміття та інших важливих робіт.

Нагадаємо, В Україні з'явилися перші інспектори з паркування

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Українцям показали повний список заборон для держслужбовців

Також "Знай.ua" писав про те, що Українські магазини покарають за прострочені продукти