Надходження до бюджету столиці від оренди кінотеатру "Київ" збільшаться у 45 разів.

Сьогодні, 16 квітня, на відкритому конкурсі шляхом аукціону було визначено нового орендаря приміщення кінотеатру "Київ". Переможцем стало ТОВ "Сінема-Центр" із пропозицією у 2 млн 119 тисяч грн на місяць без ПДВ, - пише Politeka.

Як відомо, попередній орендар сплачував 47 тис. грн на місяць за оренду приміщення кінотеатру. Про це повідомив заступник голови КМДА Володимир Слончак.

"Кінотеатр Київ – це перлина столиці і знаковий для всіх містян кінотеатр, будівництво якого почалося ще до війни. Тому для нас є важливим зберегти його унікальність, його глядача, а отже – фестивальний профіль. Міська влада спільно з громадськістю, а також за рекомендаціями Департаменту культури прописала умови конкурсу так, аби за кінотеатром у подальшому було збережено його фестивальне та артхаусне спрямування. Ми очікуємо, що новий орендар буде чітко виконувати поставлені умови конкурсу, за чим місто буде пильно слідкувати. А кінотеатр розвивався і приносив користь усім сторонам: киянам і гостям столиці, місту та орендарям", – зазначив Володимир Слончак.

Популярні новини зараз
Банки посилять обмеження грошових переказів: навіть дрібні платежі доведеться пояснювати Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат
Показати ще

Термін дії договору оренду становить 10 років, протягом цього терміну Київська міська рада не буде приймати рішення щодо приватизації цього об’єкту. У разі невиконання орендарем умов договору, питання вирішуватиметься у судовому порядку.

"Звісно, переможець конкурсу має укласти охоронний договір із Департаментом охорони культурної спадщини, в якому буде чітко визначено цільове призначення будівлі – кінотеатр. Я нагадаю, що приміщення кінотеатру – це понад 7300 квадратних метрів у центрі столиці. І я переконаний, що за розумного господарювання є всі можливості зробить його роботу більш ефективною для містян з покращенням його стану і збереженням його самобутності", – зазначив Володимир Слончак.

Нагадаємо, фанатам "Гри Престолів" розповіли, де дивитися фінальну частину серіалу.

Як повідомляв портал Знай.ua, Героїв "Месників" показали без гриму

Також Знай.ua писав про те, що трейлер мультика "Таємне життя домашніх тварин 2" б'є всі рекорди.