5 березня в офісі Святошинського Центру надання адміністративних послуг зустрічали іноземну делегацію, пише Рідний Київ з посиланням на Facebook сторінку центру.

Делегація з Гродненської області (Республіка Білорусь), у складі якої були представники Гродненського облвиконкому, Міністерства юстиції та Національного центру законодавства та правових досліджень РБ, завітала до Святошинського району в рамках обміну позитивними практиками в інтеграції адміністративних послуг.

Колеги з сусідньої держави під час візиту до України вивчали досвід України з інтеграції адмінпослуг в одному місці для покращення умов обслуговування їх отримувачів.

Гості з цікавістю знайомилися з роботою нашого центру надання адміністративних послуг, детально вивчали переваги його роботи та проблеми, пов’язані зі збільшенням передачі іншими державними інституціями надаваних послуг до єдиного центру.

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Українці ділилися позитивним досвідом, з гордістю демонстрували переваги такої організації роботи для клієнтів, а також свої досягнення в покращенні обслуговування відвідувачів центру.

Довідково:

Святошинський центр надання адміністративних послуг було створено у 2015 році. За цей час отримати адміністративні послуги в ньому встигло понад 332 тис. заявників. Кількість надаваних послуг за цей час збільшилася з 49 до 151. Штат обслуговуючого персоналу зріс з 28 осіб до 50. У середньому в день до центру звертається 370 громадян. Послуги, що користуються найбільшим попитом, це: реєстрація місця проживання громадян, оформлення ID-карток та закордонних паспортів, реєстрація бізнесу.