Комісія Київради з питань екології погодила виділення землі в розмірі 0,75 ГА для будівництва станцій метро «Мостицька» і «Проспект Правди».

Їх будуть будувати в зеленій зоні.

Рішення Комісії повинні підтримати ще кілька комісій Київради та проголосувати за них на сесії.

Фахівцями було проведено попереднє обстеження ділянок. Вони виявили, що там немає рослинності у вигляді цінних порід дерев. Проте, там є американські клени, а також фруктові дерева – багато з них уражені хворобами.

Популярні новини зараз

В Італії втопився маленький українець, поки батько-священик вінчав молодят

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

Як свідчить рекомендація Комісії, після будівництва павільйонів метро, територія будівництва буде інтегрована в зелену зону. Там будуть висаджувати нові дерева і зроблять благоустрій.

Варто нагадати, що Початок довгоочікуваного будівництва метро на Виноградарі стало найгучнішою новиною цієї зими. Тисячі киян з полегшенням зітхнули, дізнавшись, що протягом двох років у Подільському районі з'являться станції "Мостицька" і "Проспект Правди". Але не встигли жителі столиці порадіти, як на засіданні Постійної комісії Київради з питань транспорту, зв'язку і реклами повідомили про тимчасове урізання коштів на це будівництво. Подробиці дізнавалися Знай.ua.

Витрати на метро зменшать на 290 млн

У ході розгляду питання щодо коригування Програми економічного і соціального розвитку та бюджету р. Києва на 2019 представники профільного Департаменту повідомили про кілька зміни щодо виділення коштів на транспортні об'єкти міста.

А відбудеться це в результаті розподілу залишків фінансування "митного експерименту" і змін у виділенні додаткових коштів спецфонду - Державного фонду регіонального розвитку.

Нагадаємо, Кличко анонсував зміни в київському метрополітені: підготовчі роботи вже ведуться

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Пограбування століття: співробітниця банку в Запоріжжі поцупила з рахунків своїх клієнтів мільйони

Також Знай.ua" писав про те, що Шведські фанати ледь не підірвали стадіон: відео