Мер міста Києва Віталій Кличко потішив киян звісткою - протягом двох років завершиться будівництво 2 станцій метро на Виноградар.

Стало відомо, що невдовзі розпочнеться саме будівництво станцій, які називатимуться "Мостицька" та "Проспект Правди", а зараз там тривають підготовчі роботи. Добудовуватимуть зелену гілку метро - Сирецько-Печерську.

Раніше ми писали, що працівниками ПАТ "Київметробуд" проводяться роботи по облаштуванню будівельних майданчиків, необхідних для початку основних робіт з прокладання лінії метро на житловий масив Виноградар.

Популярні новини зараз
Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Наразі підготовлено дві дільниці. Одна з них розташована неподалік від станції метрополітену "Сирець", інша на перетині вулиць Межова та Північно-Сирецька. Обидві ділянки будуть використовуватись для монтажних робіт обладнання, яке задіють під час побудови підземної лінії метро та станції "Мостицька", зокрема тунелепрохіднецького механізованого комплексу Herrenknecht.

Нагадаємо, що активіст "Хорт" знищив виставку в київському метро на очах у пасажирів, є відео. Знамениті портрети Шевченка від ілюстратора Андрія Грєхова в київському метро були порізані за допомогою ножа.

Він знаменитий тим, що порвав портрет Порошенко під час мітингів 6 грудня 2014 року. Тоді він говорив, що був засуджений не за захоплення вінницької адміністрації, а за вандалізм.

Як раніше повідомляв "Знай.ua": представники комунального підприємства "Київський метрополітен" вирішили тимчасово зупинити тендер на будівництво підземки на Виноградар. Причиною стали скарги ТОВ "Будівельна компанія "Адамант", подані до Антимонопольного комітету України.

На сайті системи ProZorro йдеться, що КП відхилило пропозицію "Адамант", оскільки частина документів не відповідала вимогам, частина була відсутня взагалі.

Також Знай.ua" писав, що Київська влада хоче в найближчі 2 роки витратити на розвиток київського метро приблизно 20 мільярдів гривень. Значна частина з них піде на будівництво двох станцій підземки на Виноградар.