У понеділок, 3 грудня, в українській столиці ряд музеїв проведе традиційний день відкритих дверей. Гості та жителі Києва мають можливість безкоштовно долучиться до високої культурного життя міста.

Для наших читачів ми наводимо список, який складено порталом 44.ua, заходів і закладів, які можна відвідати абсолютно безкоштовно. Адже неможливо постійно забивати голову сумними новинами, іноді необхідно думати і про духовний розвиток.

Музей історії Києва

Історія нашої столиці здається простою і давно зрозумілою тільки необізнаному візитерові. Ми радимо відмовитися від титулів міжнародних експертів з усіх питань - завжди є чому повчитися. Тим більше, безкоштовно. Адреса: вул. Б. Хмельницького, 7.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Музей М.Булгакова

Тут вхід безкоштовний для пенсіонерів і школярів. Описувати експозицію не доведеться - всі знають воістину креативного киянина, творіння якого досі радують як любителів містики ("Майстер і Маргарита"), так і шанувальників реалізму (і докторів з морфієм). Адреса: Андріївський узвіз, 13.

Національний музей українського декоративного мистецтва

Безкоштовний вхід, як і в попередньому пункті, доступний для певних категорій населення. В даному випадку - для школярів і студентів. Адреса: вул. Лаврська, 9.

Меморіал жертв Голодомору

Цей музей потрібно відвідати хоча б раз. Якщо вам так хочеться при цьому заощадити - саме час встати з дивану і зробити відповідну відмітку в планах на найближчий понеділок. Пам'ятайте минуле нашої країни, щоб не допустити повторення історії. Адреса: вул. Лаврська, 3

Варто нагадати, що один з найбільших скарбів кельтських монет, який пролежав у землі не менше 20-ти століть нещодавно виявили археологи в районі словацького містечка Турчански-Теплиці, який досить привабливий для туристів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в четвер, 29 листопада, на конференції Асоціації з Вивчення Доісторичного періоду в Музеї Ізраїлю представили світові унікальну кам'яну маску, знайдену на південь від Хеврона. Дослідники припускають, що маска має відношення до культу предків, який розвинувся в той період.

Нагадаємо, під Києвом влаштують ворожіння на Андріївські вечорниці.

Як повідомляв Знай.uа долю Поштової площі вирішено: на киян чекає великий сюрприз.

Знай.uа писав, ви помрете від мімішності: після порятунку тюленчик живе з людьми і вважає себе котиком.