Про різку зміну погоди в столиці синоптики попереджали мало не за тиждень. За такий період було достатньо часу, щоб належним чином підготуватись до боротьби з негодою.

Натомість що ми маємо?

Не зважаючи на те, що випало вже декілька сантиметрів опадів, техніки майже не видно, а та, що їздить, створює ще більші затори, зазначив Голова Київської міської партійної організації "Громадський рух Миколи Томенка "Рідна країна" Олександр Федоренко.

Цікаво, якби в місті випала така кількість снігу, як у Фінляндії, мабуть всі чиновники евакуювались десь в офшорну зону, а киян залишили ліпити сніжки. А от там влада навчилася справлятися з такими катаклізмами. В цій країні дороги і тротуари посипають не сіллю, від якої машини іржавіють і розкладаються, а гравієм, який не псує поверхню, а щоб уникнути заторів, їхні снігозбиральні машини рухаються зі швидкістю 60км/год.

У Швеції посипають дороги піском з гарячою водою. Повторну обробку потрібно робити аж за 7 днів, а не щодня двірникам з пакетів щось розкидати.

Популярні новини зараз
Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Цікаво, що риторика влади щодо снігу не змінилася. Ще в 2012 році після провального зимового сезону тоді ще Попов пообіцяв купити імпортну снігоплавильну техніку. А у вересні 2018 з такою ж ініціативою виступив Кличко. За такою методикою, коли одна машина сніг збирає, а інша – плавить, використовують в Канаді. Не зрозуміло як перезимує столиця з таким міським головою, та зрозуміло одне – наші чиновники із західних методик перебрали лише рівень життя, і то тільки для себе.

Нагадаємо, в Міністерстві регіонального розвитку підготували законопроект, який дозволить зносити застаріли будинки цілими мікрорайонами і зводити на їх місці сучасні житлові комплекси. Як повідомляв "Знай.ua", у Києві затопило відомий житловий комплекс "Комфорт таун". Також "Знай.ua" писав, в Україні вже подекуди випав сніг, 14 листопада дійшла черга і до Києва.