В українській столиці рівень аварійності теплових мереж досягла 80%. З'явилася інформація, що їх планують замінити за два-три роки.

Про це рішення стало відомо завдяки повідомленню прес-служби Київської міської держадміністрації.

"Протягом 2-3 років місто планує замінити найаварійніші мережі в найпроблемніших мікрорайонах для того, щоб уникнути тотальної аварійності під час запуску опалювального сезону. Для цього місто виділяє кошти на проектування цих робіт", - повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготувати гаманці: штрафи за неоновлення даних можуть збільшити – на скільки Пенсіонери мають право на виплату в 13 тисяч гривень: як оформити підвищену пенсію Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші
Показати ще

Зі слів чиновника стає зрозуміло, що київська влада вже виділила 28 млн грн на проектування робіт по заміні зношених ділянок теплових мереж, аварійність яких досягає 80%.

Варто нагадати, що Мінсоцполітики планує посилити підтримку соціально незахищених українців, і призначити ще одну форму субсидій. Про це повідомляється в наказі № 604 Мінсоцполітики від 2 лютого 2018, опублікованого у відкритому доступі.

Новий документ говорить про те, що в Україні з'являться житлові субсидії на оплату внесків з встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку (лічильників). Також в рамках проекту будуть розширені субсидії для споживачів комунальних послуг у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, також на купівлю газу і твердого та рідкого пічного побутового палива.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що комунальне підприємство "Київтеплоенерго" запропонувало збільшити тарифи на теплову енергію вже з 1 грудня. Про це йдеться у відповідному проекті документа. Відомо, що підприємство пропонує вже з 1 грудня підвищити тарифи на виробництво теплової енергії на ТЕЦ на 32%. для населення - до 1038 грн/гкал і в 2,7 рази для релігійних організацій - до 1302 грн/гкал.

Наголошується, що згідно нової пропозиції комунального підприємства теплопостачання для населення складе 1038 грн/гкал. Також у підприємстві запропонувализбільшити в 2,7 рази для релігійних організацій - до 1302 грн/гкал.

Нагадаємо, українці отримають нові субсидії, це торкнеться кожного.

Як повідомляв Знай.uа до українських університетів дійшла цивілізація, студентам повідомили найважливішу новину.

Знай.uа писав, знесення хрущовок: кого в Україні захищає закон.