У звичні строки отримання квитанцій кияни можуть не очікувати платіжки за гарячу воду та опалення. Про це Знай.ua дізналися під час одного із засідань постійних комісій Київради.

На відповідні квитанції мешканцям столиці слід чекати не раніше за 20 листопада.

"Затримка відбудеться у зв’язку із великою кількістю оформлених документів на субсидію. Спеціалісти просто не встигають обробляти таку величезну кількість заявлений", – повідомили під час засідання постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Варто зазначити, що суми ще не злякають різким збільшенням – тарифи на газ як для населення, так і для компаній, будуть підвищені та перераховані з 1 січня.

Також Знай.ua писав про масове повстання киян проти пекельних знущань комунальних служб - ці заходи мають заставити їх виконувати взяті на себе зобов'язання.

Раніше Знай.ua писав про те, що у Києві нарешті вигадали, що робити з опалим листям.