З 36 бюветів Києва не можна пити воду. Вона не відповідає санітарним нормам і може бути небезпечною для життя.

Такою новиною жителів столиці "порадував" депутат Київради Олександр Пабат на своїй сторінці в Facebook.

"Пити чи не пити? Беручи до уваги дані київського управління Держспоживнагляду, слід було б утриматися від споживання води з колонки святого Антонія на території Печерської Лаври і ще, як мінімум, 35 джерел, розташованих у різних районах столиці", - пише Азаров.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Політик опублікував відповідь Головного управління Держспоживнагляду, в якому говориться, що вода в названих бюветах може бути небезпечна для здоров'я.

"Останні лабораторні дослідження підтверджують підвищений вміст заліза у пробах води з 8 бюветів Києва, хлоридів - з 4-х, марганцю – з 2-х, ще в 6 порушена лужність. 16 проб води не відповідають вимогам за мікробіологічними показниками (коліморфні бактерії, кишкова паличка)", - повідомляє він.

Раніше повідомлялося, що газ для населення в Україні вже найближчим часом може подорожчати у зв'язку з вимогами МВФ, міжнародний фонд поставив перед українською владою ультиматум перед наданням чергового траншу допомоги.

Про це повідомляє "Хвиля".

Зараз вже відомо, що зростання ціни на газ відбуватиметься в два етапи, і вже до весни наступного року вона досягне ринкового показника 13-14 тис. грн за тисячу кубометрів.

У свою чергу експерт Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук розповів, що подібні зміни ціни на газ відразу ж позначаться на кількості одержувачів субсидії і як наслідок до додаткових виплат з державного бюджету.

Нагадаємо, бутильована вода, яку п'ють українці, може бути небезпечною для здоров'я.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, українців чекає багато змін в цьому місяці. Підвищення заробітної плати в ЗСУ, підвищення вартості квитків Укрзалізниці, перевірки бізнесу і осінній призов в армію.

Також "Знай.ua" писав, що українських водіїв попередили про нове правило.