У Національній музичній академії імені Чайковського відбулися вибори ректора.

Як повідомляється на сайті Консерваторії, у другому турі виборів переміг Максим Тимошенко, якого Міністерство культури призначило, а потім зняло з посади виконуючого обов'язки ректора Консерваторії.

Тимошенко отримав 261 голос. Згідно з нормативними документами, у виборах беруть участь члени робочого колективу Академії.

У другий тур з ним вийшов Юрій Чекан - музикознавець, професор Академії. Він набрав 141 голос.

Популярні новини зараз
Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Максим Тимошенко - син Олега Тимошенко, колишнього ректора Консерваторії з 1983 по 2004 роки. Максим Тимошенко був директором Київського фонду культури, викладав у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв.

У червні Мінкульт призначив його в.о. ректора, коли повноваження Володимира Рожка закінчилися, але вже в серпні звільнив, поставивши на його місце першого проректора Анатолія Бровия. Перший тур виборів нового ректора відбувся 20 вересня.

Нагадаємо, Олег Винник сходив на пари до Поплавського.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", керівництво університету Богомольця звільнило всіх викладачів і тисячі студентів.

Також портал "Знай.uа" писав, що Богомольця повернулася скандальна ректорка.