Ікону "Георгія Побідоносця", викрадену 27 вересня з храму в честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість" у Києво-Печерській лаврі, хотіли продати іноземцям на території церкви в день викрадення. На даний момент ікону необхідно реставрувати через неакуратне поводження з нею з боку викрадачів. Така інформація повідомляється на офіційному сайті Києво-Печерської лаври.

Георгій Победоносець

"В цей же день вкрадена ікона була виявлена при спробі її збуту іноземним гостям столиці на території Верхньої Лаври. Слава Богу, ікону знайшли, однак тепер її потрібно реставрувати унаслідок недбалого ставлення до неї", - зазначають там.

Повідомляється, що ікону було викрадено на Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Священики Лаври одразу ж після події звернулися в поліцію.

А раніше стало відомо про те, що в Україні набирають популярність ікони на патріотичну тематику.

Популярні новини зараз

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Легенда "Танців з зірками" Катерина Кухар описала своє меню: "Сьогодні - вівсянку, завтра - голодувати"

Можуть "задушити": до медуз і бліх в Азовському морі додалися "зарості" водоростей

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

Показати ще

Так, в топі знаходяться ікони, на яких зображені учасники Майдану. Приміром, у Києві освятили ікону, на якій були зображені Богоматір, учасники Майдану, воїни УПА і гетьман Мазепа. Реліговеди відзначили, що ікони з політиками не можуть стати причиною того, що вони стануть автоматичними святими. У церкві суворі вимоги виключно до написання ликів святих. Все, що проявляється, як ініціатива з боку людей, може змінюватись і видозмінюватися, повідомляють вони.

Проте представники церков ставляться негативно до подібної творчості.

Також стало відомо про те, що в мережі висміяли прогнози РПЦ з приводу того, що в разі надання автокефалії українській стороні, може статися криваве побоїще, в ході якого буде захоплено Києво-Печерську лавру.

Користувачі відзначили, що це вже пряма загроза, а також зі сміхом додали, що з задоволенням відправлять усіх "гастарбайтерів" додому в Росію за "бороди і за поребрик".

Нагадаємо, раніше Знай.UA повідомив, що до Дня Хрещення Русі було відкрито восьме чудо світу.

Також Знай.UA писав про те, що на кордоні був спійманий священик Києво-Печерської лаври УПЦ МП, який намагався провезти 65 тисяч доларів.