Вокаліст всесвітньо відомого ірландського гурту U2 Боно вперше приїхав в українську столицю. Музикант відвідав Київ минулої суботи, 15 вересня, у рамках щорічного міжнародного форуму "Ялтинська європейська стратегія".

Музикант жорстко засудив корупцію, яка, на його думку, вбиває більше, аніж всі хвороби і голод разом узяті.

"Корупція вбиває більше дітей в Африці, ніж ВІЛ/СНІД чи малярія. Але від неї є вакцина - вона називається прозорістю, відкритим правлінням, громадянським суспільством", - заявив Боно і додав, що з кожним роком ІТ-технології все більше ускладнюють життя корупціонерам.

"ІТ створює умови, за яких приховати корупцію стає важче. Саме тому я так захоплююся цим молодіжним духом - це робить приховування все важчим і важчим", - сказав музикант.

Популярні новини зараз
Теплий одяг ховати не варто: у квітні повернуться холоди та сніг Розшук ТЦК зникає автоматично: адвокатка дала пояснення та застерегла від помилок ПриватБанк розриває договори з клієнтами: рахунки блокує, а гроші не повертає Суд скасував ухвалу Кабміну про пенсії: що буде з виплатами
Показати ще

Дискусію зі знаменитим ірландцем під час панелі форуму вів журналіст CNN Фарід Закарія. Під час свого виступу на YES Боно заявив, що Україна повинна боротися за мир і свободу. Музикант додав: він молиться за Україну, аби ця боротьба була не фізичною, а духовною.

В'ячеслав Вакарчук змусив поглянути на Україну з іншого боку

Майкл Макфол, колишній США в Росії вважає, що В'ячеслав Вакарчук - гідний кандидат в українські президенти. Виступ відомого співака в ході міжнародної конференції YES-2018 здивував американського політика.

Так, Вакарчук виступив з промовою і заявив, що шляху до ЄС і НАТО для України повинен передувати "шлях верховенства права".

Нагадаємо, у віці 89 років помер відомий український дисидент, один з авторів акту "Про Незалежність України" Левко Лук'яненко.

Як повідомляв портал "Знай.uа", 31 серпня американська акторка Сьюзан Браун, зірка серіалів "Санта-Барбара" і "Головний госпіталь" пішла з життя.

Також "Знай.uа" писав, 1 вересня в Києві помер відомий український дисидент Юрій Бадзьо.