Протягом вихідних до роботи з подолання наслідків снігопаду було залучено 389 одиниць спецтехніки та до 63 бригад з ручного прибирання. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив генеральний директор комунальної корпорації «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

«З ночі 23 грудня підприємства «Київавтодору» працюють у посиленому режимі. У залежності від інтенсивності снігопаду до роботи були задіяні від 365 до 389 одиниць велико- та малогабаритної техніки і від 55 до 63 бригад з ручного прибирання загальною кількістю від 420 до 470 осіб. Для недопущення ожеледиці та забезпечення безпечного руху транспорту та пересування киян і гостей столиці містом було використано 3800 тонн солі і 4,5 тисячі тонн піщано-соляної суміші. Крім того, сьогодні вночі були розпочаті роботи з вивезення снігу. Зазначу, що з початку зимового сезону в Києві вже вивезено 27 тисяч тонн снігу», – повідомив генеральний директор комунальної корпорації.

Як зазначив Олександр Густєлєв, важливі для якісного оперативного прибирання вулично-дорожньої мережі столиці від снігу і заходи, які «Київавтодор» застосовує останні 3 роки: це і завчасний виїзд спецтехніки на позиції, що дає змогу оперативно приступити до обробки доріг протиожеледними матеріалами; і завчасна превентивна обробка вулично-дорожньої мережі посипальними матеріалами; і збільшення малогабаритної спецтехніки, яка дозволяє здійснювати механізоване прибирання тротуарів, зупинок громадського транспорту, пішохідних зон тощо.

Щодо спецтехніки, яку використовує «Київавтодор», очільник корпорації зазначив, що за останні 4 роки за кошти міського бюджету було придбано 221 одиницю нової сучасної техніки, із них 154 одиниці – для зимового утримання. Це новітня техніка, яка має більш високу потужність і функціональність.

Також, враховуючи що в останні роки кількість майданчиків для складування снігу в Києві зменшилася із 37 до 24 одиниць, вже придбано 2 мобільні снігоплавильні установки, які працюватимуть у різних районах міста залежно від необхідності.

Популярные статьи сейчас

Михаил Поплавский рядом с горячей студенткой показал, как поступить на бюджет: ловкость рук и никакого мошенничества

Украинцы чтят память Андрея Гусина из "Динамо", который трагически погиб 7 лет назад: "Был настоящим лидером"

Оля Полякова сядет в судейское кресло на "Танцы со звездами" рядом с Владом Ямой: "Вместо Кухар?"

Притула, Кухар и Стульников: Евгений Кот рассказал о людях, которые его вдохновляют

Показать еще

За словами Олександра Густєлєва, «Київавтодор» готовий до наступних снігопадів. Усі підприємства корпорації забезпечені достатньою кількістю посипальних матеріалів і, враховуючи попередній прогноз погоди, працюватимуть у новорічні дні у посиленому режимі.

Дивіться: Керівник «Київавтодору» доповів про подолання наслідків снігопаду у святкові дні

Нагадаємо, у Києві житловий будинок потонув у вогні. Як повідомляв "Знай.ua", у Києві чоловік заявив, що будівля, в якій знаходиться перукарня, замінована. Також "Знай.ua" писав, у грудні до Києва були доставлені останні трамваї виробництва польської компанії Pesa Bydgoszcz з тих, які повинно було отримати КП "Київпастранс".